Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Zlín 3:2pen (2:2)

16. kolo, sobota 9. 3. 2019, 11:00, Luční
Plzeň: Bleha – Halász, Gabriel, Strmiska, Žilák – Kuhajda (86. Taleski), Kodýdek, Ruda – Koželuh, Vrba (73. Pecháček), Václavík (80. Koranda).
Zlín: Číž – Uhřík, Slovák (55. Gerža), Kopilec, Váňa, Pafka (72. Šiška), Němeček, Strachoň (89. Bobčík), Kolář, Hrdlička, Cedidla.
Branky: 24. Václavík, 31. Vrba – 19. Hrdlička, 27. Cedidla, Penalty: 4:3, ŽK: Žilák – Váňa, Číž, Kopilec, 2. ŽK = ČK: při penaltách Číž, Rozhodčí: Kožár – Hodek, Duda.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Věděli jsme, že Zlín je houževnatý soupeř, což se taky potvrdilo. Utkání hodně špatně ovlivnil i ten vítr, pro oba týmy. Dvakrát jsme prohrávali, ale dokázali jsme na to po krásných akcích zareagovat. Občas nám něco nevycházelo, remíza byla asi zasloužená. Ke konci jsme se trochu báli o výsledek, ale nakonec jsme to zvládli udržet do penalt. Je škoda, že jsme dostali ten druhý gól tak lacině, kdy se nám rozestoupila zeď. My se pak na branky moc nadřeme, ale dnes bereme dva body... I když to je ztráta jednoho bodu doma, tak jsem rád, že aspoň ty dva bereme. Jsem spokojený s tím, jak hráči na některé situace umí reagovat. Musíme i nadále tvrdě pracovat.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál