Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Plzeň - Slavia 0:3 (0:1)

20. kolo, neděle 7. 4. 2019, 16:30, Sokol Raková
Plzeň: Drda – Petrmichl, Štůla, Řezníček, Votava – Holík, Pecháček, Krátký (17. Karásek) – Popovič, Kotěšovec (51. Hýsek), Kortan (22. Prokop).
Slavia: Sirotník – Hrubeš, Kubiš, Hošek, Schneider, Brejcha, Rigo (61. Stárek), Eichler, Garagič (80. Šimoník), Alijagič, Šubert (58. Slabyhoud).
Branky: 2. Šubert, 51. Rigo, 89. Alijagič, Rozhodčí: J. Kříž – L. Kříž, Duspiva.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Jaroslav Kovařík (FC Viktoria Plzeň): „Měli jsme špatný vstup do utkání, hned z prvního útoku jsme inkasovali. Byli jsme bojácní, než jsme chytili tempo zápasu. Bohužel už v prvním poločase jsme museli střídat kvůli zraněním, takže se nám tempo zase rozhodilo. Pak jsme ale určitě neodehráli špatné utkání, bohužel však naše technické nedostatky v předfinální a finální fázi rozhodly o tom, že jsme nedokázali vstřelit branku. Když už si vytvoříme nějakou šanci, jako jsme měli třeba za stavu 2:0, tak trefíme tyč. Další šance jsme nedokázali využít a Slavia z protiútoku zvýšila na 3:0, tak už se to jen dohrávalo. Co se týče tempa a nasazení, to bylo v pořádku, ale opakující se technické nedostatky nás stojí lepší výsledky.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál