Viktoria remizovala s Ústím nad Labem 2:2

11. kolo / Sobota 14. 1. 2017, 10:30

2:2

(1:0)

FK Ústí nad Labem

1. Poločas: Bolek – Řezník, Piroch, Hájek, Janža (C) – Petržela, Hromada, Hořava, Zeman – Chrien (13. Suchan) – Poznar 2. Poločas: Sváček – Matějů, Hejda, Piroch, Rychnovský – Kopic, Hrošovský, Hlavatý, Kovařík – Suchan – Ďuriš

Tvrdoň (46. Květon) – Gilian, Peterka (C) (69. Miskovič), Zukič (46. Seidl), Leibl (46. Pícha) – Kateřiňák (69. Kubný), Miskovič (46. Martykán) – Moulis (69. Fábera), Výborný (69. Chukwuma), Procházka (46. Jindráček) – Pouček (69. Leibl)

Branky: 44. Poznar, 76. Kopic – 65. Moulis, 77. Leibl

V sobotu 14. ledna od 10:30 nastoupili hráči Viktorie Plzeň do posledního domácího přípravného zápasu zimní přestávky. V tréninkovém areálu v Luční ulici se jim postavil druholigový celek Ústí nad Labem vedený bývalým plzeňským hráčem i asistentem trenéra Jiřím Skálou.

V úvodu zápasu si oba soupeři vyměnili gólové šance, Zeman poslal míč v desáté minutě nad branku, za okamžik na druhé straně hřiště orazítkoval hostující Moulis tyč. Nepříjemnost musela řešit plzeňská střídačka ve 13. minutě, kdy byl navrátilec do plzeňského dresu Martin Chrien sražen uprostřed hřiště k zemi a nedobrovolně se poroučel ze hřiště. Jeho místo zaujal Jan Suchan. Gólové šance si ve zbytku poločasu připisovali převážně hráči západočeského celku. TomᚠPoznar se nejdříve ve 22. minutě zastřeloval, když z blízka nepřekonal brankáře, ani ve 35. minutě neseřídil přesně mířidla, ovšem jeho třetí střelecký pokus ze 44. minuty už skončil obstřelem na zadní tyč a otevřením skóre – 1:0.

Úvod druhého poločasu patřil hostům z Ústí, dokázali proměnit jednu ze dvou velkých šancí. V 65. minutě srovnával Pavel Moulis. Po sérii střídání hostujícího celku udeřili znovu viktoriáni. V 76. minutě poslal chytrou střelou českého mistra znovu do vedení Jan Kopic, o minutu později ovšem ústecký Leibl znovu poslal výsledek do nerozhodného stavu. Do konce zápasu se do šance dostal ještě Michal Ďuriš, ale gólové vyústění jeho příležitost neměla. Viktoria remizovala s Ústím nad Labem 2:2.