Viktoriáni si na Doubravce s chutí zastříleli, vyhráli 9:0

2. kolo / Úterý 21. 6. 2016, 17:00

SK Senco Doubravka

0:9

(0:5)

I. poločas: Šiman - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Kopic, Suchan Hořava, Kučera, Kovařík - Krmenčík. II. poločas: Sváček - Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Petržela, Chrien, Vaněk, Vůch, Štípek - Holenda

Branky: 14. Hořava (pen.), 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch

Ve druhém přípravném utkání na novou sezónu si hráči Viktorie Plzeň poradili s divizním týmem Senco Doubravka, který porazili 9:0. Přesné trefy přitom zaznamenalo devět různých střelců.

V poměrně parném odpoledni se na Doubravce čekalo na první gól necelých patnáct minut, kdy se z pokutového kopu trefil TomᚠHořava. O chvíli později se prosadil útočník Jan Suchan. Největší gólovou smrš si ale Viktoriáni schovali na závěr první půle, kdy v rozmezí čtyř minut mířili přesně Jan Baránek, Michael Krmenčík a Jan Kopic.

Do druhé půle vyslal trenér Roman Pivarník zcela čerstvou jedenáctku. Další branka v sítí Doubravky přišla v 66. minutě, kdy se trefil navrátilec z hostování David Štípek, stejně si vedl i Martin Chrien. V samotném závěru vylepšili skóre po pohledných akcích Milan Petržela a stoper Jiří Piroch.

„Bylo celkem horko, ale zahráli jsme si dobře, zaběhali jsme si a splnilo to účel,“ pochvaloval si po utkání jeden ze střelců David Štípek. „Ráno jsme měli náročný trénink, trénujeme tvrdě, je toho dost. Ale zápas je vždy příjemným zpestřením,“ tlumočil i za své spoluhráče, že přátelské zápasy jsou vždy vítané.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupí Viktoria v sobotu v Rokycanech. Výkop zápasu je stanovený na 10.30.