6:1

(4:1)

Hankič – Thalamy, Malpon (89. Zemánek), Milla (76. Sedláček), Vukadinovič (76. Kořínek), Kateřiňák, Houžvička (69. Lacek), Pajer, Geissler, Kocourek (69. Hodač), Kozma

Šiman – Hradecký, Doležal, Sedláček, Hrdlička (71. Kopřiva), Šíša (74. Petr), Hejda, Mlynařík, Denk, Provod, Kule

Branky: 14., 18. a 50. Vukadinovič, 10. Houžvička, 37. Milla, 53. Kocourek – 39. Denk Rozhodčí: Váňa – Melichar, Petřík

První velikou šanci si vytvořili domácí v 5. minutě, Vukadinovič se ale neprosadil. Tentýž hráč měl další možnost za chvíli, ani tentokrát balón v síti neskončil. První gól ale i tak padl velmi brzo. V 10. minutě využil nabídku na skórování LukᚠHoužvička.

Viktoriáni nestíhali tempu domácích a o čtyři minuty později už to bylo 2:0, když se prosadil Miljan Vukadinovič. Stejný hráč přidal třetí gól také v 18. minutě. Poslední zápas sezóny novopečení mistři nevypustili a dál viktoriány tlačili. Čtvrtý gól přidal po chybě obrany Florian Milla, za Viktorku alespoň korigoval krásným gólem o břevno Patrik Denk.

I po pauze byli domácí při chuti, a to i Miljan Vukadinovič, jenž dokonal hattrick. Za tři minuty na 6:1 upravil Jakub Kocourek.

"Na domácím týmu bylo vidět, že bojuje o titul a my jsme se jejich tempu nedokázali vyrovnat. Pohár pro mistra určitě padl do správných rukou a my chceme Mladé Boleslavi pogratulovat," hodnotí utkání trenér Jiří Kohout.