1:1

(0:1)

Šampalík – Petr (87. Končal), J. Doležal (90. Svoboda), Piroch, Pinc (85. Pinc), Provod, Suchý, Pavlík, Brožík, Glazer, Mlynařík

Řehák – Gilian (46. Kadavý), Broukal, Pelyak (62. Valenta), Routek (52. Bareš) – Kuchta, Veselý (85. M. Doležal), Lukič, Kocourek – Fotr (67. Zoubek), Diop

Branky: 76. Diop – 25. Pavlík ŽK: Valenta - Šampalík Rozhodčí: Váňa - Myška, Vitner

Úvod utkání patřil domácím, kteří svou kombinací ohrožovali branku Viktorie, zatímco hosté o sobě dávali vědět především z brejků. Ve 25. minutě šli hosté překvapivě do vedení, když si Kryštof Pavlík naběhl do pokutového území Slavie a svou střelou k tyči nedal Řehákovi nárok. Viktoriáni se po ´vodní brance začali soustředit na obranu a sešívaní tak bušili do plzeňské defenzivy, žádnou šanci si ale nevytvořili. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro Viktorii.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran. Slavia tlačila, Viktoria hrozila z brejků. Největší šanci hostů Mlynařík promarnil, když sám před brankářem poslal míč do míst, kde stál Řehák. V 76. minutě se už domácím zásluhou Dameho Diopa podařilo vyrovnat. Střídající Bareš poslal hlavičkou do malého vápna míč, který Dame Diop efektivně nůžkami poslal do branky Šampalíka. Zbytek druhého poločasu se dohrával v duchu nepřesných přihrávek na obou stranách a remíza byla zasloužená pro oba týmy.