FK Viagem Příbram

4:0

(3:0)

Šampalík, Debellis, Teršl, Suchý, Rychnovský (70. Skála), Pavlík (62. Duchoslav), Kopřiva, Matějka, Skopový (46. Havel), Pinc (70. Krušina), Hašek (65. Kulhánek).

Zápas se pro Viktorii nevyvíjel dobře již od úvodu. Ve 2. minutě dostali domácí možnost pokutového kopu, kterou využili. V 8. minutě po chybě ve středu hřiště a rychlém protiútoku prohrávali již 2:0. A ve 23. minutě pustili hosté Příbram po laciné ztrátě při zahájení hry do tříbrankového vedení. Viktoria také měla možnost ke vstřelení branky, ale v pokutovém území chyběla větší dravost a touha prosadit se v soubojích jeden na jednoho. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný. V poli plzeňští hráči domácím stačili, ale ve finální fázi byli málo nebezpeční.

"Příbram zaslouženě zvítězila, když o výsledku rozhodl úvod zápasu," hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.