3:2

(1:2)

Šampalík – Krušina(89.Skopový),Vacovský,Novák,Skála – Kopřiva,Suchý,Mudra (70.Pavlík) – Debellis, Matějka, Hašek

Branky Viktorie: 3. Mudra, 22. Hašek

Již ve 3. minutě se trefil z velké dálky Mudra, když se výborně zorientoval a přehodil vyběhnutého brankaře. Domácí odpověděli v 17. minutě, po závaru v pokutovém území zapadl centr Trampoty až do branky na zadní tyč. Viktorii se podařilo rychle odpovědět, ve 22. minutě prodloužil Matějka na nabíhajícího Haška, který krásnou střelou nedal domácímu brankaři šanci 1:2.

Ve druhé půli se hostům podařilo po závaru vstřelit třetí branku, ale asistent rozhodčího mával ofsajd. V 64. minutě domácí provedli rychlý protiútok, na jehož konci byl pískán pokutový kop, který proměnil Blecha 2:2. Závěr vyšel lépe domácím, když se po závaru trefil v 83. minutě Vaněk a určil závěrečný stav 3:2.