(2:0)

MFK Karviná

Šampalík – Debellis, Teršl, Novák, Rychnovský – Průcha, Suchý – Havel (73. Kulhánek), Kopřiva (82. Pavlík), Sedláček (85. Končal) – Matějka (85. Pinc)

Branky Viktorie: 7. a 13. Sedláček, 66. Havel

"Velmi dobře nám vyšel vstup do zápasu. V 7. Minutě dobře zakombinovali Rychnovský s Havlem, Rychnovský odcentroval přesně na hlavu Sedláčka, který rozvlnil sí brankaře Ciupy - 1:0. Naši aktivitu přetavil ve druhou branku Sedláček, který dobře napadal rozehrávku hostů a získaný míč dopravil do odkryté branky - 2:0. I nadále jsme byli aktivnějším týmem, až v závěru poločasu Karviná hru vyrovnala. Ve druhé půli nás hosté zatlačili a snažili se o kontaktní branku, kterou však naše pozorná obrana nedovolila.V 66. Minutě Havel svojí aktivitou dostal do úzkých stopera hostů a nabídnutou příležitost nadvakrát proměnil a upravil na konečných 3:0," rekapituluje průběh zápasu trenér Jiří Kohout.