3:4

(1:2)

Čaloun Tomᚠ- Fišer Dominik, Halász Jan, Ruda Martin, Kotěšovec Lukᚠ- Kuhajda Tomᚠ(36. Kodýtek Matyáš), Zikmund Alexandr - Popovič Roman (58. Janda Josef), Lehký David, Demeter Aleš (36. Koranda Daniel) - Vrba Adam

Branky: 5. a 7. Vrba, 41. Halász, 68. Koranda

„Do utkání jsme měli velice dobrý vstup a v 7. minutě vedli již 2:0. Pak naše aktivita šla trestuhodně dolů a soupeř zaslouženě snížil ve třinácté minutě na 2:1. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a herně spíše bojovný. Nám chybělo zklidnění, větší pohyb. Druhý poločas byl z hlediska výstavby lepší, měli jsme asi i míč častěji, ale trvalou převahu jsme si nevytvořili. Soupeř dvakrát dotáhl jednogólový náskok. Nás často zcela zbytečně zrazovala druhá, třetí přihrávka po zisku a připravovali se tak o dobrý přechod. Celkově můžeme říci, že se nám v utkání objevily nyní trénované činnosti. Bohužel, jak to už bývá, dříve trénované dovednosti trochu vyhasínají. Není třeba výkon přeceňovat, máme co zlepšovat, ale pochvalu kluci zaslouží za nepanikaření po dvojím vyrovnání a udržení víry ve vítězství,“ rekapituluje trenér Josef Šneberger.