(0:1)

FK Meteor Praha VIII

Novák - Míka (75. Zajíček), Hranáč, Bartůněk (75. Heller), Plecitý, Uzlík, Patrovský (41, Kraml), Selnar (70. Klich), Kepl, Šulc, Němec (55. Remiáš)

Branky Viktorie:47., 51. Šulc, 53., 79. Kepl, 63. Kraml

Do zápasu vstoupili domácí aktivně, ale nedařilo se jim využít náznaky šancí, které si již od prvních minut utkání vytvářeli. Dobré příležitosti měli Šulc, Němec, Selnar trefil tyč a Bartůněk břevno hostující branky. Hosté zaskočili viktoriány střelou z přímého volného kopu a poločas vyhráli 0:1.

Ve druhém poločase plzeňští mezi 47. a 53. minutou otočili výsledek ve svůj prospěch po dvou brankách Šulce a Kepla. Hosté však bojovali až do konce. Kraml střelou z vápna zvýšil na 4:1. V závěru ještě hosté snížili a na konečných 5:2 uzavřel Kepl.

Vítězství se nerodilo lehce, především proto, že jsme hosty pustili do vedení. Trpělivou hrou jsme však ve druhém poločase výsledek otočili a zaslouženě jsme začali sezónu vítězstvím.

"Vítězství se nerodilo lehce a to především proto, že jsme hosty pustili do vedení. Trpělivou hrou jsme však ve druhém poločase výsledek otočili a zaslouženě jsme začali sezónu vítězstvím," hodnotí utkání trenér U17 Jiří Žilák.