(5:0)

Fotbal Pardubice

Valeš, Heller (41. Němec), Hranáč, Uzlík, Bartůněk (54. Král), Patrovský (41. Zajíček), Plecitý, Kepl, Selnar (60. Klich), Šulc (78. Brož), Kraml.

Branky Viktorie: 7., 20. Selnar, 18. Patrovský, 28. Kepl, 35. Bartůněk

První poločas vyšel viktoriánům výborně. Vytvořili si šance a se dostali do vysokého vedení 5:0. Hra domácích byla plná pohybu, hráli rychle dopředu a zodpovědně si plnili obranné povinnosti.

Ve druhém poločase se však na poločas první absolutně nepodařilo navázat. Hned při první rozehře viktoriáni chybovali, nabídli Pardubicím protiútok a nedokázali chytit rytmus. Šance na navýšení náskoku nevyužili. Hosté dokázali vstřelit tři branky a zdramatizovat utkání, ale vítězství zůstalo v Plzni.

"Ze zápasu si odnášíme zkušenost, která nám říká, že pocit uspokojení nás k dobrým výkonům nedovede," hodnotí zápas trenér Jiří Žilák.