26. kolo / Sobota 22. 4. 2017, 11:00 / Kylešovice

1:2pen

(1:1)

Mosler – Dybal, Vrána, Socha, Veselý, Keller, Rychlý (C), Musila, Kuzník, Kolísek, Hurta (70. Stošek).

Šampalík – Kadar, Míka, Čihák, Bartůněk (89. Šastný) – Pavlík (C), Petr – Pihrt, Řezáč (78. Arzberger), Vilček – Kepl (66. Štursa).

Branky: 8. Hurta (PK) – 4. Pihrt, Penalty: 4:5, ŽK: Hurta, Rozhodčí: Žurovec – Šištík, Kneisl.

Diváci: 30

Jiří Kohout (FC Viktoria Plzeň): „Vše podstatné ohledně výsledku se událo v prvních 10 minutách. Ve 4. minutě jsme šli do vedení po kombinační akci na pravé straně a střele Pihrta, která se od tyče odrazila do branky. Domácí ale srovnali krok již v 8. minutě. Odpískaný pokutový kop proměnil domácí Hurta. Oba týmy se snažily o vítězství a měly k němu přibližně stejně, protože domácí trefili břevno, stejně tak dopadlo zakončení Pavlíka. Působili jsme fotbalovějším dojmem, ale domácí hrozili především z řady standardních situací a rohových kopů, které jsme ale pozorně ubránili. Penaltový rozstřel vyšel tentokráte nám, když jsme proměnili všech pět penalt a domácí jednou minuli.“