2. kolo / Pátek 14. 4. 2017, 10:00 / Hrdlořezy

2:1pen

(0:1)

Matějka (36. Kořének), Koutský (36. Hollmotz), Novák, Spizzirri, Švestka, Vacek, Vott, Mareš (C), Keller (36. Zach), Havránek (36. Sochor), Kadlec.

Šulc – Šimek (36. Renza), Jílek (C), Kolerus, Mertl (61. Drtil) – Brýla (36. Královec), Krátký – Votava (36. Sabol), Pešek, Koželuh – Patrovský.

Branky: 45. Vott – 26. Patrovský, Penalty: 4:2, ŽK: Sochor – Kolerus, Rozhodčí: Švorc – Vojtěch, Lipár.

Diváci: 70

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase jsme byli lepším týmem, který si vypracoval více brankových příležitostí. Kluky chceme pochválit za hru v defenzivě a rychlý přechod do ofenzivy po zisku míče. Ve 27. minutě se trefil Martin Patrovský. Škoda, že jsme nevyužili další šance ke vstřelení branky. Ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal. My jsme již nebyli dostatečně přesní v přechodové kombinaci a vyráběli řadu zbytečných faulů, ze kterých Bohemians dvakrát zahrozili. Nás při těchto situacích podržel brankář Viktor Šulc. Inkasovaný gól jsme opět domácím nabídli svojí fatální chybou, jak to již v našich utkáních bývá. Pokutové kopy jsme nezvládli podle našich představ, a proto si dva body připsal soupeř z Prahy.“