26. kolo / Sobota 19. 6. 2010,   /

26. kolo / Sobota 19. 6. 2010,

SK Slavia Vejprnice

2:0

Ve čtvrtém přípravném utkání zvítězili fotbalisté Viktorie Plzeň ve Zruči u Plzně nad druholigovým Kladnem 2:0.

Ve čtvrtém přípravném utkání zvítězili fotbalisté Viktorie Plzeň ve Zruči u Plzně nad druholigovým Kladnem 2:0.

Stejně jako v předcházejících zápasech, i tentokrát dostali příležitost v dresu Viktorie všichni hráči. V první části se na hřiště dostal nováček Hora, který se v utkání se Slavií uvedl brankou. Již ve druhé minutě se ve výhodné pozici ocitl plzeňský Petržela, ale gólman jeho střelu vyrazil. Kovovou konstrukci branky Kladna rozezvučel dělovkou Darida. Gólově se v první půlhodině neprosadil ani David Limberský, jehož střelu brankář Tesař s námahou vytěsnil mimo branku. Skore se tak měnilo až ve 29. minutě. Po trestném kopu Rezka se hlavou prosadil David Bystroň - 1:0. Druhou branku přidal v závěru první části, opět po standardní situaci, Marek Bakoš - 2:0.

Viktoria i ve druhé části diktovala tempo hry, byla nebezpečnější. Nejblíže třetímu gólu byl v 73. minutě David Vaněček, tvrdá střela však skončila u brankáře. V samém závěru se mohl prosadit Tatanašvili, ale minul. Trenér Pavel Vrba si po zápase pochvaloval kvalitu utkání. "Mělo prvoligové parametry. Hráli jsme kombinační fotbal, dali dvě branka a divákům předvedli pohledné akce," komentoval zápas.

FC Viktoria Plzeň – SK Kladno 2:0
Poločas: 2:0
Branky: 29. Bystroň, 44. Bakoš
Rozhodčí: Paták - Zlámal, Lhoták
Diváci: 350
Viktoria  I. poločas: L. Krbeček – Limberský, Navrátil, Bystroň, Jiráček – Petržela, Horváth, Darida, Rezek – Bakoš, Hora.
Viktoria II. poločas: Ticháček – Ševinský, Rada, Lafrance, Rožman – Rodrigues, Sladký, Rýdel, Hruška – Vaněček, Tatanašvili.
SK Kladno: Tesař - Chalupa, Rendla, Procházka, Hajník, Rada (85. Hartman), Holub, Lička Klinka (80. Jánoš), Šilhan, Novotný (85. Rouček)