2. liga 1999/2000

1. kolo
Neděle 1. 8. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FK Mladá Boleslav MBA

2. kolo
Sobota 7. 8. 1999   

1.SK Prostějov PRO

FC Viktoria Plzeň PLZ

3. kolo
Neděle 15. 8. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

Atlantic Lázně Bohdaneč BOD

4. kolo
Neděle 22. 8. 1999   

FC Karviná KAC

FC Viktoria Plzeň PLZ

5. kolo
Neděle 29. 8. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FK Baník Ratíškovice RAT

6. kolo
Neděle 5. 9. 1999   

Mostecký fotbalový klub MOS

FC Viktoria Plzeň PLZ

7. kolo
Neděle 12. 9. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FK Spolana Neratovice NER

8. kolo
Pátek 17. 9. 1999   

FC Vítkovice VIT

FC Viktoria Plzeň PLZ

9. kolo
Neděle 26. 9. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FK Fotbal Třinec TRI

10. kolo
Neděle 3. 10. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FC SYNOT Staré Město SYN

11. kolo
Sobota 9. 10. 1999   

FC NH Ostrava ONH

FC Viktoria Plzeň PLZ

12. kolo
Neděle 17. 10. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FK Frýdek-Místek FRM

13. kolo
Úterý 26. 10. 1999   

Tescoma Zlín ZLN

FC Viktoria Plzeň PLZ

14. kolo
Neděle 31. 10. 1999   

FC Viktoria Plzeň PLZ

Tatran Poštorná POT

15. kolo
Sobota 6. 11. 1999   

SC Xaverov Horní Počernice XAV

FC Viktoria Plzeň PLZ

16. kolo
Neděle 5. 3. 2000   

FK Mladá Boleslav MBA

FC Viktoria Plzeň PLZ

17. kolo
Neděle 12. 3. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

1.SK Prostějov PRO

19. kolo
Neděle 26. 3. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FC Karviná KAC

20. kolo
Sobota 1. 4. 2000   

FK Baník Ratíškovice RAT

FC Viktoria Plzeň PLZ

18. kolo
Úterý 4. 4. 2000   

Atlantic Lázně Bohdaneč BOD

FC Viktoria Plzeň PLZ

21. kolo
Neděle 9. 4. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

Mostecký fotbalový klub MOS

22. kolo
Neděle 16. 4. 2000   

FK Spolana Neratovice NER

FC Viktoria Plzeň PLZ

23. kolo
Sobota 22. 4. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FC Vítkovice VIT

25. kolo
Sobota 6. 5. 2000   

FC SYNOT Staré Město SYN

FC Viktoria Plzeň PLZ

24. kolo
Úterý 9. 5. 2000   

FK Fotbal Třinec TRI

FC Viktoria Plzeň PLZ

26. kolo
Sobota 13. 5. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

FC NH Ostrava ONH

27. kolo
Středa 17. 5. 2000   

FK Frýdek-Místek FRM

FC Viktoria Plzeň PLZ

28. kolo
Neděle 21. 5. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

Tescoma Zlín ZLN

29. kolo
Sobota 27. 5. 2000   

Tatran Poštorná POT

FC Viktoria Plzeň PLZ

30. kolo
Neděle 4. 6. 2000   

FC Viktoria Plzeň PLZ

SC Xaverov Horní Počernice XAV

 P. Tým Z V R P B Skóre RG +/- 

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
R - Remízy
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly: obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body
+/- - plus/mínus (tabulka pravdy)