All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Chytrá permanentka pro sezonu 2018/2019
30.3.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Chytrá permanentka pro sezonu 2018/2019

Zajímavou novinku připravila pro všechny věrné fanoušky Viktorka ve spolupráci s městem Plzeň a PMDP. Permanentka pro sezonu 2018/2019 bude sloužit zároveň jako nepersonifikovaná elektronická peněženka Plzeňské karty. V rámci celé ČR jde o zcela ojedinělý projekt, který zapadá do celkového konceptu Smart City Plzeň

Novou permanentku 2018/2019 bude možné dobíjet elektronickými penězi na všech místech obvyklých pro dobíjení Plzeňské karty (přepážky, bankomaty, eshop Plzeňské karty), ale i ve Viktoria shopu v jeho běžné otevírací době. Během zápasů bude k dispozici dobíjecí místo na pokladnách stadionu. 

Novinkou bude i odbavování při vstupu na stadion. Chytrá permanentka bude identifikována načtením čipu, nikoliv čárového kódu, jako tomu bylo do teď. Procedura u turniketů by díky přechodu na čipové karty měla být rychlejší a spolehlivější. 


Co vše bude možné v sezoně 2018/2019 s chytrou permanentkou:

Platit bezkontaktně ve Viktoria shopu – s nabitou permanentkou zaplatíte rychle a pohodlně v klubovém fanshopu. 
Zaplatit u pokladny Doosan Areny za vstupenky – jdete na zápas s kamarádem, který nemá permanentku? Nevadí. U pokladny mu budete moci lístek zaplatit ze své permanentní karty.
Platit bezkontaktně u všech stánků s občerstvením v Doosan Areně – jednoduše přijdete, objednáte si a zaplatíte přiložením karty. U stánků od nové sezony zaplatíte i běžnou platební kartou.
Hradit cestovné – Ať už u autobusových dopravců Integrované dopravy Plzeňska či městské dopravy PMDP zaplatíte jednorázové jízdné jednoduše permanentkou. Pokud na utkání cestujete osobním autem, parkovné ve městě včetně parkovacích domů, například v PD Rychtářka, zaplatíte také tímto způsobem.
Platit na všech místech, kde akceptují elektronickou peněženku Plzeňské karty – například v plzeňské ZOO a dalších místech a institucích. Kompletní seznam akceptačních míst naleznete 
ZDE.


 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál