Vstupenky v prodej Beer-Sheva
Týden pravého viktoriánaRepre a Opava
Takové zápasy mám nejradši, říká před duelem v Edenu Patrik Hrošovský
2.3.2017
FCVP
Rozhovory

Takové zápasy mám nejradši, říká před duelem v Edenu Patrik Hrošovský

V neděli čeká Viktorii důležitý zápas. Od 16 hodin se totiž v pražském Edenu utkají s aktuálním lídrem soutěže Slavií. Před vyprodaným hledištěm se bude hrát „o šest bodů“. A fotbalisté Patrik Hrošovský s Lukášem Hejdou v rozhovoru prozradili, že se na zápas velmi těší.

Banner do článků prodej na EL
„Co jsem slyšel, tak bude vyprodáno. Před plným hledištěm se hraje lépe, očekávám velký zápas,“ řekl stoper Viktorie. Podobně hovořil i slovenský reprezentační záložník Hrošovský: „Takové zápasy mám nejradši. Většinou je vyprodáno a atmosféra je velmi dobrá, hodně se na to těším.“

Plzni klape obrana, inkasovala nejméně branek v celé soutěži (9) a z posledních sedmi ligových duelů obdržela jednu jedinou branku. Slavia zase v minulém kole vyhrála hned 8:1 na půdě poslední Příbrami. „Neinkasujeme a jsme za to rádi, ale uvidíme, jak to bude vypadat v neděli. Věřím, že nás Slavia hodně prověří. My budeme vycházet z toho, jak jsme hráli doteď,“ předesílá Lukáš Hejda.

Co by duel mezi týmy trenérů Romana Pivarníka a Jaroslava Šilhavého mohlo rozseknout? „Klíčové bude, kdo dá první gól. Ten je vždy důležitý,“ uvědomuje si Patrik Hrošovský. „Věřím také, že nás fanoušci budou podporovat jako v každém zápase,“ těší se na vyprodaný hostující sektor.


Lukáše Hejdu a i ostatní viktoriány bude v Edenu podporovat také spousta rodinných příslušníků a přátel. „Zájem o lístky od známých byl velký. Ty, které jsem dostal, jsem rozdal a žádné další nesehnal,“ sdělil Hejda.

Viktoria půjde do boje proti Slavii v neděli v 16 hodin.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál