Hráči Viktorie nastoupili odhodláni napravit nepovedený zápas na Bohemians a hned v úvodních minutách zatlačili soupeře na vlastní polovinu. ”Již v páté minutě se mohl mezi střelce...

"Již v páté minutě se mohl mezi střelce zapsat Malcát, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl. Nadále jsme dobře kombinovali a po stranách hřiště si připravovali další šance. Hoffmann několikrát odcentroval, ale v koncovce nám opět scházel větší důraz a klid v skala_jiri_small.jpgzakončení. V deváté minutě se na straně hřiště uvolnil Hoffmann jeho křižnou střelu brankář vyrazil, ale na pohotovou dorážku Kocoura již nestačil. Ve dvanácté minutě se prosazoval Kocour. Jeho pohotová střela skončila v náruči Martinovského. V téže minutě poprvé zahrozil Hradec, když kombinací na dotek vyřadili naše obránce ze hry a střelu Doležala reflexivně vyrazil Fillinger. V rozmezí 15 - 30. minuty se hrál výborný otevřený fotbal a na obou stranách si hráči vytvořili několik šancí, ale střely Hoffmanna, Kůžela a Szedmáka zůstaly nevyužity. Stejně jako příležitosti hostí, se kterými si poradil dnes famózní Fillinger. Ve 32. minutě po dlouhém nákopu do naší šestnácky zahrál jeden z obránců nešastně rukou a z pokutového kopu Hradec srovnal na 1:1. Druhá půle přinesla strhující ofenzivní podívanou, zejména z naší strany. Soupeře jsme jasně přehrávali, ale branku se nám již vstřelit nepodařilo. Hosté hrozili jen z brejkových situací, ale již opět zmiňovaný Fillinger kraloval. Utkání přineslo divákům výtečnou podívanou, ke které přispěli obě mužstva," ohodnotil zápas trenér Jiří Skála.