Plzeň proti Domažlicím. Rezervu Viktorie čeká západočeské derby. Shrnutí soupeře přinášíme v předzápasovém preview.

V prvních čtyřech jarních zápasech v rámci ČFL skupiny A Jiskra třikrát zvítězila a jednou remizovala. Domažlice porazili na domácí půdě Králův Dvůr a Povltavskou FA 4:0, na hřišti Vltavínu zvítězili 2:1. V posledním soutěžním zápase se střetli s FK Robstav, utkání skončilo bez branek. Jiskra se po devatenácti odehraných kolech drží se ziskem čtyřiceti bodů na druhém místě tabulky.

Derby o západ Čech se odehrálo naposledy na začátku září loňského roku v Luční ulici. Domácí viktoriáni se dostali do vedení ve 37. minutě, a to když se ze standardní situace trefil Pavel Hašek. Hosté sice dokázali v padesáté sedmé minutě srovnat brankou Petra Mužíka, Plzeňští se však o necelých deset minut později dostali znovu do vedení. Svou druhou branku v zápase vstřelil Pavel Hašek. Viktoria si uhlídala svůj náskok a v derby porazila Domažlice 2:1.

Domažlice vs. FCVP B 3:3

Souboj o západní Čechy se odehraje v pátek 29. března od 16:30 ve Sportovním areálu Střelnice v Domažlicích.