Pražská Sparta je lídrem soutěže dorostenek, na utkání s ní se viktoriánky vždy těší a jsou patřičně nahecované. Velký počet zraněných hráček a jedné hráčky bez chuti poprat se v dresu Viktorky o vítězství , znamenal výpomoc z kádru starších žaček. Trenéři tak měli pro zápas k dispozici pouze osm juniorek a šest žaček.

Pražská Sparta je lídrem soutěže dorostenek, na utkání s ní se viktoriánky vždy těší a jsou patřičně nahecované.  Velký počet zraněných hráček a jedné hráčky bez chuti poprat se v dresu Viktorky o vítězství , znamenal výpomoc z kádru starších žaček. Trenéři tak měli pro zápas k dispozici pouze osm juniorek a šest žaček.

Od začátku utkání měla Sparta opticky navrch a domácí hráčky více bránily. Přesto si vytvořily během prvních 15 minut dvě slibné brankové příležitosti. Sparta ale nastřelila břevno a v 19. minutě po nešastném odražení míče přímo k nabíhající hráčce otevřela skóre. V 36. minutě po závaru v pokutovém území a větším důrazu zvýšila na 2:0. „Dvě minuty před koncem poločasu se ještě uvolnila Svitková a po obejití poslední obránkyně byla zezadu sražena. Všichni, včetně  soupeře, známe jen jeden trest za takové fauly, ale zůstalo jen u žluté karty,“ popisoval zápas trenér Karel Fajfrlík.

Od 55. minuty hrála plzeňská děvčata přesilovku, protože sparanská hráčka po druhé žluté musela pod sprchu. I když ještě několikrát zahrozila, výsledek korigovat nedokázala. „ Jen jsme po zápase litovali, že nejsme v plné síle, protože Sparta tentokrát byla hratelná. V celém zápase nás držela brankářka Čechová a rovněž všechny hráčky zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. Všechny, včetně žaček, si sáhli na dno sil a bylo to na hřišti vidět. Takové zápasy se líbí i když body odváží soupeř,“ dodal kouč.