V 11.kole dorostenecké ligy přicestovali v sobotu do sportovního areálu v Luční ulici hráči ze Zlína. V prvním poločasu se hrálo spíše mezi vápny obou soupeřů. Ani na jedné straně nebyla k vidění výraznější příležitost.

V 11.kole dorostenecké ligy přicestovali v sobotu do sportovního areálu v Luční ulici hráči ze Zlína. V prvním poločasu se hrálo spíše mezi vápny obou soupeřů. Ani na jedné straně nebyla k vidění výraznější příležitost.

Ve druhé půli již převzali taktovku domácí. Pomohla jim k tomu branka z 50. minuty, kdy se po dobrém presinku Viktoriánů a chybě brankaře Nováka trefil Černý 1:0. Branka zápasu pomohla, Zlín částečně otevřel hru a domácím se nabízely šance po rychlých kontrech. Hosté si připravili jednu příležitost, kdy v 72. minutě střela minula branku domácích. Viktoriáni i nadále hrozili z brejků v 79. minutě mířil vedle Pernglau. V 89. minutě šli dokonce sami na brankaře Pernglau a Holub, přesto jejich akce brankou neskončila. Gólové rozuzlení přišlo v 90 minutě kdy se nadvakrát trefil Pernglau a stanovil konečný výsledek zápasu 2:0.

„Zápasu pomohla branka v začátku druhé půle. Zlín začal více útočit a pro nás se otevřela řada situací po rychlých kontrech, které jsme však zahazovali. Na druhou stranu jsme směrem dozadu odehráli dobré utkání, protože Zlín měl pouze jednu příležitost,“ komentoval vítězný zápas trenér Jiří Kohout.