Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Michael Krmenčík před Spartou: Těším se na zápas a naše fanoušky!
21.4.2017
FCVP
Rozhovory

Michael Krmenčík před Spartou: Těším se na zápas a naše fanoušky!

Na poslední zápas na Letné může vzpomínat jen v dobrém. Ačkoliv se do hry dostal až v 78. minutě, vstřelil dva góly a výraznou měrou pomohl k výhře Viktorie Plzeň 3:0. Na tento výkon by rád navázal i nyní.

„Ten zápas si pamatuji. Dostal jsem od pana trenéra Krejčího asi 15 minut času, tak jsem si v hlavě nastavil, že by bylo dobré dát gól, abychom se uklidnili. Přeci jen jsme vedli jen 1:0,“ vzpomíná si. „Nakonec jsem dal dva a byl jsem moc šťastný,“ říká Krmenčík.

Stejně úspěšný bude chtít být i nyní. „Doufám, že nastoupím na větší porci minut a těch gólů dám třeba ještě víc,“ neskrývá velké odhodlání aktuálně nejlepší střelec týmu. „Pro každého fotbalistu je zápas se Spartou o něčem jiném. Moc se na to těším, mám taková utkání rád,“ doplňuje reprezentační útočník.

Do Prahy se opět chystá velké množství fanoušků Plzně. „Někteří mi píšou i na Facebooku, že už se moc těší. Vnímám to, bude jich tam hodně a budou stát za námi. Tak ať přijdou dobře naladění a věří nám, že to zvládneme!“ vyzývá Michael Krmenčík.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál