Tři body si zajistili dorostenci Viktorie Plzeň U18 díky výhře na hřišti Hradce Králového, když o své výhře rozhodli třemi brankami ve druhém poločasu.

Tři body si zajistili dorostenci Viktorie Plzeň U18 díky výhře na hřišti Hradce Králového, když o své výhře rozhodli třemi brankami ve druhém poločasu.

„Aktivní vstup do utkání našeho mužstva domácí zbrzdili ve 13.minutě, kdy jsme si vstřelili vlastní branku,“ popisuje úvod zápasu trenér Jiří Žilák. V 19.min už byl stav utkání vyrovnaný. Hostující Jarina se prosadil přesnou střelou. Další šance hostí v prvním poločase zůstaly nevyužity.

„Ve druhém poločase se naše převaha ještě stupňovala a přišly také góly.“ V 62.minutě Šípek z 25 metrů vstřelil od tyče gól a dostal Viktorku do vedení. V 67.min putoval míč po ose Lukeš, Rusňák opět k Šípkovi, který technicky vstřelil třetí branku. V 87.min na 1:4 zvyšoval po presinku Lukeše Černý. V poslední minutě domácí snížili na konečných 2:4. „V Hradci jsme předváděli kvalitnější hru a zaslouženě jsme zvítězili