Trenér B-týmu Viktorie Plzeň po zápase 12. kola ČFL skupiny A proti FK Robstav.

Z utkání odcházíme s bodem, panuje zklamání?

Ve finále jsme mohli prohrát, jelikož soupeř měl ještě za stavu 2:2 velkou šanci. Nicméně panuje zklamání, jelikož do prvního inkasovaného gólu jsme měli utkání pod kontrolou. První inkasovaný gól byl pro vývoj utkání zlomový. Gólu předcházelo naše špatné dohrání situace, místo abychom situaci dohráli, tak se dožadujeme faulu, který pravděpodobně byl, ale je potřeba situace dohrávat, dokud není pískáno. Štve to o to víc, že o poločase jsme na tyto situace hráče upozorňovali, jelikož k podobným momentům docházelo už v prvním poločase.

Střídal jste už po 23. minutách hry, co tě k tomu vedlo?

Vynucené střídání, důvodem bylo zranění kolene Honzy Nováka.

Jindřich Nováček má za poslední tři zápasy tři branky. Ukazuje, že má formu?

Jsme rádi, že mu to střílí. Pro každého hráče je dobře, když dává góly a u útočníků to platí dvojnásob.

Ze střídačky nastoupil Viktor Vilímek, hráč U19. Jak se ti líbil jeho výkon?

Měl to těžké. Šel do zápasu ve chvíli, kdy jsme byli pod tlakem.

Příští týden nás doma čeká rezerva Českých Budějovic, půjdeme do toho s tím, prolomit sérii tří remíz za sebou?

Je to pořád stejné, do každého utkání jdeme s tím, že chceme vyhrát.