Předehrávané utkání České ligy MD odehrál tým U16 v Hradci u Stoda, kde využívají mladí dorostenci kvalitní hřiště tamního fotbalového klubu. Třetím čtvrtým soupeřem Viktoriinu byl celek Rokycan, který je nováčkem v soutěži.

Předehrávané utkání České ligy MD odehrál tým U16 v Hradci u Stoda, kde využívají mladí dorostenci kvalitní hřiště tamního fotbalového klubu. Třetím čtvrtým soupeřem Viktoriinu byl celek Rokycan, který je nováčkem v soutěži.

Tento fakt se projevoval v průběhu celého utkání, které měli hráči trenéra Mrázka a Havránka jasně pod kontrolou. První branka padle už v šesté minutě po střele Poloma. Následovaly branky Kuleho hlavou a Medvědova po hezké kolmé akci. V druhém poločase se trefil dvakrát Provod, Ondřej Černý střelou z dálky a stejným způsobem znovu Martin Polom. Svou druhou branku vstřelil i Václav Kule. Hosté měli také několik příležitostí především po rychlých brejcích, ale trefit se dokázali jen jednou, když snižoval Planeta v 63´na 6:1.

„Jsme samozřejmě rádi že se hráčům podařilo vstřelit 8 branek a celou řadu dalších příležitostí si vytvořili, ale proti velmi mladému a nezkušenému týmu nemůžeme vítězství přeceňovat. I v tomto utkání jsme velmi často chybovali, především pak v obranné součinnosti. Zkušenější tým by nás často trestal,“ komentoval zápas trenér Václav Mrázek.