V 19.kole I. dorostenecké ligy hráli Viktoriáni na hřišti v Luční ulici svoje mistrovské utkání s Teplicemi. Úvod utkání patřil domácím, Kyndl prošel přes tři bránící hráče, jeho finální přihrávka před prázdnou branku adresáta nenašla.

V 19.kole I. dorostenecké ligy hráli Viktoriáni na hřišti v Luční ulici svoje mistrovské utkání s Teplicemi. Úvod utkání patřil domácím, Kyndl prošel přes tři bránící hráče, jeho finální přihrávka před prázdnou branku adresáta nenašla.

V 8. minutě střílel ve velké šanci Končal těsně vedle. V 19. minutě měli hosté velkou příležitost, ale Mandous byl na místě. Ve 22. minutě se měnilo skóre po standardní situaci hostů a odraženém míči se pohotově trefil Luftner 0:1. Po inkasované brance se domácí snažili dostat soupeře pod souvislejší tlak. Ve 26. minutě pálil z dobré pozice Kůžel do brankaře. Ve 32. minutě se po rohovém kopu prosadil Dvořák, hlavou však mířil do břevna. V závěru poločasu měl ještě příležitost Vachovec, ale hlavou mířil vedle.

Ve druhém poločasu domácí svůj tlak ještě vystupňovali, nejprve Vachovec po křídelní akci mířil vedle. Ve 49. minutě odcentroval Hrubý a Dvořák hlavou z malého vápna mířil těsně vedle. Hosté měli ve druhém poločasu jednu příležitost, ale Mandous ji výborným zákrokem vyřešil. V 70. minutě měl opět Dvořák velkou šanci hlavou, ale znovu nezacílil přesně. V 74. minutě po velkém závaru aktivní Dvořák v rozhodujícím okamžiku na míč nedosáhl. V 78. minutě v další velké šanci Kyndl střílel vedle. V této fázi zápasu domácí soupeře zatlačili hluboko do defenzivy. Vyrovnání zařídil přeci jenom Dvořák, který se prosadil po centru Hrubého v 86. minutě.

„Vyšel nám úvod zápasu, kdy jsme měli dvě velké příležitosti, potom soupeř po standardní situaci vstřelil branku a soustředil se na defenzivu. Ve druhém poločasu jsme vyvinuli velký tlak a vytvořili si spoustu brankových příležitostí, proměnili jsme však pouze tu poslední. Soupeř hrál velmi obětavě, dobře bránil a spoléhal na nebezpečné rychlé protiútoky,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FK Teplice – FC Viktoria Plzeň 1:1