V sobotním horkém odpoledni odehráli 21. kolo nejmladší dorostenci Viktorie Plzeň proti svým vrstevníkům ze Sezimova Ústí. Klub se v zimě přejmenoval na FC MAS Táborsko. Po celou dobu zápasu měli domácí hráči Viktorie míč více pod kontrolou, ale tato převaha se příliš neprojevovala v pokutovém území, Táborska.

V sobotním horkém odpoledni odehráli 21. kolo nejmladší dorostenci Viktorie Plzeň proti svým vrstevníkům ze Sezimova Ústí. Klub se v zimě přejmenoval na FC MAS Táborsko.

Po celou dobu zápasu měli domácí hráči Viktorie míč více pod kontrolou, ale tato převaha se příliš neprojevovala v pokutovém území, Táborska. První branka padla ve 26. Minutě když se po kombinaci středem prosadil v zakončení Polom. Druhou branku přidal v 38 minutě Medveděv. V druhém poločase pokračovala hra v podobném duchu. Domácí drželi míč a soupeř se snažil využívat rychlých útoků po nepřesnostech v kombinaci Viktoriánů. Po jedné takové chybě Kuleho snížili hosté v 62. minutě na 2:1. Domácí odpověděli v 68. minutě brankou důrazného Knotka na 3:1 a konečný stav stanovili v 68 minut, když se hlavou a větším důrazem prosadili v pokutovém území Plzeňských.

„Z utkání jsem jednoznačně zklamán! Většina hráčů zaostala ve všech činnostech za svými možnostmi a zdaleka jsme jako tým nenaplnili požadavky, které si klademe. Přes velké horko jsme měly být více aktivnější, agresivnější v pohybu a způsobu hry. Vypracovali jsme si malý počet brankových příležitostí a udělali jsme celou řadu fatálních chyb, které by kvalitnější soupeř tvrdě trestal. Pozitivem je snad pouze zařazení Kožíška a Průchy z U15, kteří v utkání nezklamali,“ komentoval utkání trenér Václav Mrázek.