V dorostenecké lize si plzeňští dorostenci U17 připsali další úspěch, tentokrát získali skalp českobudějovického Dynama. Již v 5.min se viktoriáni dostali do vedení....

Již v 5.min se viktoriáni dostali do vedení. Kůžel krásnou průnikovou přihrávkou mezi obránci našel Kocoura, který zpětnou jiri_zilak_roz.jpgpřihrávkou naservíroval míč Vrhelovi - 1:0. Ve 12.min mířil hlavou nad Chmiel. O dvě minuty později se do šance dostali hosté, ale ve výhodné střelecké pozici netrefili přesně.  Ve 30.min kryl střelu hostujícího Černocha Rojík. „Deset minut před koncem první části jsme šli do dvoubrankového vedení. Po finální přihrávce Vokáče se prosadil Chmiel - 2:0,“ popisuje průběh utkání trenér Jiří Žilák a dodává. „Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát stále aktivně a vytvořit si další šance, které by volaly po vstřelení třetího gólu.“ Chmiel a Kůžel však neproměnili. V 75.min nejprve Rojík reflexivně vyrazil střelu hostů, ale v 80.min byl už krátký na střelu Chytrého - 2:1. Do konce utkání si již žádný z týmů šanci na změnu skóre nevytvořil. Tři body zůstávají v Plzni.