Cenný bod za remízu 1:1 přivezli z Prahy dorostenci Viktorie Plzeň U16. Samotný zápas se začal vyvíjet lépe pro domácí fotbalisty, kteří skórovali hned v úvodu zápasu.

Cenný bod za remízu 1:1 přivezli z Prahy dorostenci Viktorie Plzeň U16. Samotný zápas se začal vyvíjet lépe pro domácí fotbalisty, kteří skórovali hned v úvodu zápasu.

V 6.min se domácí dostali do vedení po chybě v rozehrávce (1:0). Na vedoucí branku odpověděl v 19.min Hašek, který využil prodloužení míče od Šilhána a v samostatném úniku byl přesný (1:1).  V prvním poločase se do šance dostal ještě Ritschel, ale jeho střela z úhlu v opuštěné brance neskončila.

„Ve druhém poločase jsme si postupně vytvořili výraznou převahu, ale přes obranný blok domácích jsme se nedokázali do vážnější šance prosadit. Na malém a přehuštěném prostoru každá nepřesnost znamenala ztrátu míče. A když se nám nepodařilo využít ani jednu z velikého množství standardních situací, které jsme měli k dispozici, skončilo utkání remízou,“ uvedl po utkání trenér Jiří Žilák.