9. kolo / Neděle 6. 10. 2019, 10:00 / Pod Husovými sady

(1:0)

FC Rokycany

Bílek – Rybař, Holek (75. Hájek), Lang, Janota, Plzák, Pražský (70. Bittera), Koranda (80. Radošovský), Lehký (80. Spěváček), J. Drábek (90. M. Drábek), Bouda

Langr – Šoul, Macák (60. Koýdek), Jílek, Petržílka – Tesař – Planeta (46. Doubek), Vobruba (46. Čeliš), Novický, Votava – Štauber (68. Krátký)

Branky: 39. Lang – 74. Bouda (vl.), Penalty: 3:2, ŽK: Janota, Rozhodčí: Langmajer – Šiška, Picek

Diváci: 100

FOTOGALERIE ZDE

Robert Vágner (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase jsem na hráče apeloval, aby zapomněli na tabulku a přistoupili k zápasu na sto procent. Když nebudeme hrát naplno, tak nevyhrajeme, a to se přesně stalo. V prvním poločase nám chyběl důraz, rychlost, prohrávali jsme osobní souboje. Vše bylo špatně, žádné sprintové náběhy dopředu... O přestávce jsme si něco řekli, vstoupili jsme do toho lépe, ale už jsme to museli dotahovat. Šancí jsme měli hodně, ale dali jsme pouze jeden gól. Buď jsme situace vyřešili špatně, nebo jsme nedali stoprocentní šance. Hráčům se vrátil ten přístup z prvního poločasu. Penalty už jsou loterie. S výsledkem jsem ale určitě nespokojen, hlavně s hrou z prvního poločasu.“