10. kolo / Sobota 7. 10. 2023, 10:15 / Loko Vltavín

1:1

(1:0)

Čechal – Čejda, Jedlička, Matějka, Podzimek, Sprinz, Tichý, Osmani, Tesař, Maione, Pejša

Sváček – Vach, Fišer, Planeta, Lörincz, Novák, Falout, Doubek, Hašek, Krůta, Štauber

Branky: 14. Pejša (pen.) – 82. Nováček ŽK: Pejša, Tichý, Podzimek - Hašek, Doubek, Vach, Nováček Rozhodčí: Řeháček – Hanousek, Pekař

Diváci:

Viktoriánský B-tým dnes vyrazil do Prahy, kde se utkal s Loko Vltavín. V závěru srovnával Jindřich Nováček.

První vážná situace zápasu přišla ve třinácté minutě, a to když byla nařízena penalta pro domácí Vltavín. Zahrávání pokutového kopu si vzal na starosti Petr Pejša, který ho proměnil a poslal Vltavín do vedení. Utkání poté nepřinášelo střely na branku na žádné straně. První poločas tedy skončil za stavu 1:0 pro domácí.

V 58. minutě zažehnali obránci Viktorky nebezpečí, které si Vltavín vytvořil po standardní situaci. Zápas se poté hrál v duchu toho prvního, gólové šance nepřicházely na žádné straně. Trenér Josef Parlásek poslal v 77. minutě na hřiště Jindřicha Nováčka, který se o čtyři minuty později ve vápně nikým nehlídaný dostal k míči, poslal ho za brankovou čáru a srovnal skóre zápasu na 1:1.

Žádná další branka už do konce utkání nepadla a zápas skončil remízou mezi Vltavínem a B-týmem Viktorie 1:1.