V 15. kole hráli Viktoriáni U19 v Luční ulici svoje mistrovské utkání proti týmu z Vršovic Bohemians 1905. Hned v úvodu zápasu se měnilo skóre a to ve prospěch hostů, když se po rychlém protiútoku klokanů trefil po přihrávce Nerada Havel 0:1. Domácí tato branka nezaskočila sevřeli soupeře na polovině.

V 15. kole hráli Viktoriáni U19 v Luční ulici svoje mistrovské utkání proti týmu z Vršovic Bohemians 1905. Hned v úvodu zápasu se měnilo skóre a to ve prospěch hostů, když se po rychlém protiútoku klokanů trefil po přihrávce Nerada Havel 0:1. Domácí tato branka nezaskočila sevřeli soupeře  na polovině.

V 10. minutě mířil v dobré příležitosti Šípek nad branku. Ve 20. minutě dokázal srovnat Chocholoušek, když se po dohrané standardní situaci trefil přesně do horního rohu 1:1. Ve 25. minutě střílel Černý ještě do brankaře, ale minutu na to už zamířil přesně po přihrávce Krčála 2:1. Ve 38. minutě to bylo 3:1, po kombinaci středem a přihrávce Domabyla se přesně trefil Šípek. Těsně před poločasem měl šanci Nerad, ale Švihořík jeho pokus kryl.

Ve druhé půli se hrálo spíše kolem půlící čáry. Velkou šanci na korekci výsledku měl Nerad v 68. minutě, ale hlavou mířil vedle. V 72. minutě postupoval ze strany sám na brankaře Smrčku Hradecký, ale mířil nad branku. V 78. minutě měl další samostatný nájezd Černý, ale zakončení nasměroval vedle pravé tyče. A tak se ujalo až chytré zakončení střídajícího Chasina, kterého vyslal do šance Černý 4:1.

„V zápase jsme brzy prohrávali, ale ještě do poločasu se nám podařilo vstřelit tři branky. První půli jsme odehráli dobře. Po poločase se nám tolik nedařila kombinace a Bohemians vyrovnali hru, ale čtvrtá branka rozhodla o zápase,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:1 (3:1)
Branky: Chocholoušek, Černý, Šípek, Chasin
Sestava:  Švihořík – Palka (60. Hošálek) Chocholoušek, Bečka, Vaňous –  Domabyl, Hradecký, Šípek (73. Jarina)  – Hvězda (85. Lukeš), Černý, Krčál (65. Chasin). Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša