V prvním domácím utkání se představili hráči Viktorie U19 na hřišti FC Plzeň proti týmu FK Baník Most. Od začátku se hrálo otevřené utkání, kdy měli převážně více ze hry domácí, ale několik šancí Končala, Lukeše a Kyndla zůstalo bez odezvy, hosté hrozili především přes aktivního Štefka.

V prvním domácím utkání se představili hráči Viktorie U19 na hřišti FC Plzeň proti týmu FK Baník Most. Od začátku se hrálo otevřené utkání, kdy měli převážně více ze hry domácí, ale několik šancí Končala, Lukeše a Kyndla zůstalo bez odezvy, hosté hrozili především přes aktivního Štefka.

Domácí se dočkali těsně před poločasem když se po akci Končala s Vaňousem trefil přesně Kyndl, 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a již ve 47. minutě vyrovnal Karaus. Domácí hráči byli v této časti hry nepřesní a hosté naopak velmi produktivní, v 67. minutě se trefil mostecký Soukup a bylo to 1:2, dokonalý obrat dovršil Longauer, který zvýšil na 1:3. Závěrečná čtvrthodina ale domácí nakopla k výbornému finiši. Nejprve se v 76. minutě trefil hlavou Kyndl po rohu Končala 2:3. V 84. minutě zaútočil Chocholoušek vyměnil si míč s Černým a střelou k tyči srovnal skóre na 3:3. V 88. minutě strhnul vedení na stranu domácích po samostatné akci Končal a dokonalý zvrat v utkání přinesla branka Jariny v 89. minutě, která uzavřela skóre na 5:3.

„První poločas jsme odehráli slušně po zásluze šli i do vedení, ale úvodní dvacetiminutovka v druhé půli byla z naší strany velmi špatná, kazili jsme velmi lehké situace a dostali soupeře na koně. Naopak závěr zápasu nám vyšel nad míru, když jsme vstřelili čtyři branky,“ hodnotil zápas trenér Jiří Kohout

Viktoria Plzeň – Baník Most 5:3
Sestava: Brych – Hošálek (46.Kováč), Chocholoušek, Bečka, Vaňous – Kyndl, Hamerník, Mariánus (70 Jarina) – Lukeš (65. Krčál), Hvězda (65. Černý), Končal. Trenéři: Kohout, Schveinert, Průša