I v dalším domácím utkání viktoriánů U17 padaly branky především do soupeřovy branky. Tentokrát přijel do Plzně celek Táborska ze Sezimova Ústí a odvezl si prohru 8:1. Hrálo se v neděli 14.10.2012 na kvalitní přírodní trávě v Luční ulici.

I v dalším domácím utkání viktoriánů U17 padaly branky především do soupeřovy branky. Tentokrát přijel do Plzně celek Táborska ze Sezimova Ústí a odvezl si prohru 8:1. Hrálo se v neděli 14.10.2012 na kvalitní přírodní trávě v Luční ulici.

„Do utkání kluci vstoupili s potřebnou aktivitou a agresivitou směrem na soupeřovu branku. Dařilo se nám získávat míče rychle už na soupeřově polovině a nepustit tak hosty do hry před naší brankou. Poločasový výsledek 4:0 byl za kvalitní hru našich hráčů zcela zasloužený.

V druhém poločase herní převaha pokračovala, ale také se v naší hře objevila nedisciplinovanost některých hráčů, což se projevilo na obdržené brance a dalších dvou velkých šancích hostů. Nebýt těchto několika lehkomyslností v druhém poločase, mohli bychom zápas hodnotit jako velice vydařený,“ uvedl k utkání trenér Václav Mrázek

FC Viktoria Plzeň U17- FC MAS Táborsko U17  8 : 1 (4 : 0)
Branky: Polom, Kratochvíl, Provod, Boček, Medvěděv, Smolík, Malý, Knotek
Sstava:  Juraši, Cibulka, Danko, Brožík, Šíša (52´Petr), Medvěv, Polom, Boček, Kratochvíl, Knotek (52´Smolík), Provod (41´Malý)