Dorostenci Viktorie Plzeň U17 nevyužili výhodou domácího prostředí a po vyrovnaném prvním poločasu prohráli s Brnem. Porážka odsunula viktoriány na čtvrtou příčku v tabulce.

Dorostenci Viktorie Plzeň U17 nevyužili výhodou domácího prostředí a po vyrovnaném prvním poločasu prohráli s Brnem. Porážka odsunula viktoriány na čtvrtou příčku v tabulce.

"Brno přijelo do Plzně defenzivní taktikou. Vycházelo z hlubokého obranného postavení a spoléhalo na rychlé protiútoky. My jsme se sice dostali ve 30.min do vedení, když se po centru Rusňáka trefil Vaníček (1:0), ale hned o 2.min později hosté srovnali, když proměnili rychlý protiútok ve vyrovnávací branku (1:1). Vstup do druhého poločasu vyšel lépe Brnu, které se ve 43.min dostalo do vedení. Opět jsme nezachytili rychlý protiútok soupeře a hostující útočníci nás potrestali (1:2). V závěrečných třiceti minutách jsme si vytvořili tlak, ale kromě šance Bečky, který se dostal k odraženému míči a Končalově střele, která mířila těsně mimo, jsme se do vyložené šance nedostali. Ve druhém poločase nám proti dobře bránícímu týmu Brna chyběla ke vstřelení branky kreativita ve finální fázi vedení útoku," komentoval utkání asistent trenéra Radek Růžička.