Od úvodních minut utkání staršího dorostu mezi Viktorií Plzeň a Teplicemi, si oba týmy na hřišti rozdělily své role. Viktoriáni bylo tím týmem aktivním, dominujícím, kombinujícím. Teplice se snažily o rychlý přechod do útoku.

Od úvodních minut utkání staršího dorostu mezi Viktorií Plzeň a Teplicemi,  si oba týmy na hřišti rozdělily své role. Viktoriáni bylo tím týmem aktivním, dominujícím, kombinujícím. Teplice se snažily o rychlý přechod do útoku.

V 19.minutě padla první branka utkání. Teplický obránce z pětatřiceti metrů vystřelil a míč skončil za zády brankáře Brycha (0:1). „Již v průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili šance, ale vyrovnat se nám nepodařilo,“ komentoval zápas trenér Jiří Žilák. Lukeše dvakrát vychytal hostující brankář. Ve 23.min Šípkovu střelu vykopával obránce z prázdné branky. Stejně tomu bylo po střele Krčála. A Vaňous trefil těsně před přestávkou tyč. Při rychlém protiútoku Teplic včas vyběhl domácí brankář Brych.

Ve druhém poločase byl průběh hry podobný. Ve 68.minutě se podařilo vyrovnat. Šípkovu přihrávku proměnil v branku Lukeš (1:1). V 75.min Rusňák přihrál Šípkovi, jehož technická střela znamenala vedoucí gól (2:1). „Náskok jsme mohli zvýšit, ale ani ty největší šance se nám nepodařilo proměnit.“ Šípek neuspěl v sólovém nájezdu. Rusňák po přihrávce Hvězdy sám před brankou také neskóroval. Sýkorova střela mířila vedle a dvakrát čaroval při zakončení Hvězdy brankář Teplic Kohlbeck. Hosté dokázali v poslední minutě po závaru před pokutovém územím vyrovnat na 2:2.

„Kvalitní výkon nám nepřinesl vítězství, protože jsme nebyli dostatečně efektivní. Šancí na vstřelení branky jsme měli veliké množství, ale brankář hostů pro nás byl těžko překonatelnou překážkou