Souboj sedmnáctého kola dorostenecké ligy v kategorii U17 se nesl od samého úvodu zcela v režii domácích borců, kteří potvrdili roli papírového favorita a svého soupeře z Kladna přehráli a po zásluze zvítězili. Viktoriánům tak díky třem získaným bodům patří i nadále druhá příčka.

Souboj sedmnáctého kola dorostenecké ligy v kategorii U17 se nesl od samého úvodu zcela v režii domácích borců, kteří potvrdili roli papírového favorita a svého soupeře z Kladna přehráli a po zásluze zvítězili. Viktoriánům tak díky třem získaným bodům patří i nadále druhá příčka.

"V prvním poločase se nám dařila výstavba hry. Dobrý pohyb hráčů bez míče byl předpokladem k úspěšným kombinačním akcím, po kterých jsme si vytvořili několik
příležitostí ke vstřelení branky. Již v 5.min se po přihrávce Šíši trefil Mičko (1:0). Ve 31.min jsme po přihrávce Chasina a následném centru Mička vedli 2:0, když se prosadil Holub. Ve druhém poločase byla naše hra dominantní a Kladnu v závěru došly síly. Po brankách Šíši, Doležala a Mička jsme zvýšili na 5:0. S výsledkem a předvedenou hrou jsme spokojeni," komentoval utkání trenér Jiří Žilák.