V zápase 25.kola přivítali Viktoriáni na svém hřišti v Luční ulici soupeře z Jihlavy. V první příležitosti se objevil domácí Kyndl, ale ve 3.minutě mířil nad branku Kotnoura.

V zápase 25.kola přivítali Viktoriáni na svém hřišti v Luční ulici soupeře z Jihlavy. V první příležitosti se objevil domácí Kyndl, ale ve 3.minutě mířil nad branku Kotnoura.

V 5. minutě měl vyloženou šanci Dvořák po přihrávce Vachovce, ale branku netrefil. Úvodní dvacetiminutovku uzavřely střely Kyndla a Kůžela, bez gólového efektu. Ve 28. minutě vyvezl míč Hrubý, nahrál Končalovi, který přihrávkou z první našel Vachovce, ten přizemním centrem připravil Dvořákovi gólovou tečku 1:0. Ve 33. minutě domácí chybovali v rozehrávce, ale Štancla vychytal Bouzek. Ve 37. minutě byl znovu na místě Bouzek, při šanci hostů. Vzápětí mířil v dobré příležitosti Dvořák, ale Kornout vyrazil na roh. V závěru poločasu ještě Bouzek znovu podržel domácí tým.

V úvodu druhého poločasu domácí povedeně zakombinovali, ale Dvořák ve vyložené šanci špatně trefil míč. V 50. minutě mířil Dvořák vedle. V 67. minutě měli svoji příležitost jihlavští, ale branku netrefili. V závěru zápasu se nejprve pohotově uvolnil Libotovský a jen o kousek minul Jihlavskou branku. V 89. minutě běžel sám na Kotnoura Jarina s Kyndlem, ale ve vyložené příležitosti prováhali zakončení.

„Do úvodního gólu jsme byli aktivní a vypracovali si střelecké příležitosti, potom se hra vyrovnala a oba týmy měli příležitosti na vstřelení branky. Jihlava se představila jako velmi dobrý tým,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FC Vysočina Jihlava 1:0