Souboj dvou sousedů v tabulce dorostenecké ligy v kategorii U18 vyzněl lépe pro mladé fotbalisty Liberce, kteří dokázali v Plzni zvítězit 2:1.

Souboj dvou sousedů v tabulce dorostenecké ligy v kategorii U18 vyzněl lépe pro mladé fotbalisty Liberce, kteří dokázali v Plzni zvítězit 2:1.

První šanci utkání si vytvořili hosté, ale Bečka na brankové čáře zachránil. Ve 23.min Sýkora nedosáhl na centr Lukeše. Ale ve 24.min Sýkorův centr uklidil do branky Rusňák  a Viktoria vedla 1:0. Liberec dokázal ještě před přestávkou vyrovnat. „Nejprve jsme chybovali v rozehrávce a při následném rohu jsme nebyli dostatečně důslední. Hned ve 47.min nás Liberec podruhé potrestal za nepřesnou rozehrávku a tato branka se nakonec ukázala jako vítězná 1:2.
Přestože jsme si v průběhu druhého poločasu vytvořili převahu šance na vyrovnání jsme nedokázali proměnit. Hamerník a Lukeš trefili tyče a v závěru nemířil přesně Ruda a Hošálek. Po vyrovnaném prvním poločase jsme si ve druhém dějství dokázali vytvořit převahu, ale na vyrovnání jsme proti kvalitnímu týmu nedosáhli. Mrzí nás zbytečné chyby při obdržených brankách a také neproměněné příležitosti