V žákovské lize kategiorii U13 byli v Líních úspěšnější žáci Baníku Sokolov, kteří přehráli mladé viktoriány 3:1 a odvezli si plný počet bodů.

V žákovské lize kategiorii U13 byli v Líních úspěšnější žáci Baníku Sokolov, kteří přehráli mladé viktoriány 3:1 a odvezli si plný počet bodů.

"Bohužel jsme herně v prvním poločase nebyli dobří a nᚠprojev neměl plynulost. Nedostali jsme se do kombinace a soupeř nás napadáním nepustil do hry. Nám chyběl větší pohyb a nápad v záložní řadě a do útoku jsme šli v malém počtu. Veliké problémy nám dělal rychlý útočník Sokolova. Druhý poločas jsme se pomalu zlepšovali, převzali jsme aktivitu a kluci si vytvořili územní převahu.

Bylo to zlepšení, stále však kluci udělají zbytečně moc zkažených přihrávek. Dobré je, že se vykombinujeme po zemi z těžkých situací, ale pak unáhleně ztrácíme lehké míče. Přesto jsme snížili na 1:2 a měli další slibné situace – bohužel bez
branky. Soupeř hrozil z brejkových situací a jednu před koncem zápasu dotáhl do konce. Celkově je třeba říci, že kluci jsou schopni odehrát daleko lépe a hlavně oba poločasy. Jsme rádi, že naše hra má tvář, ale nároky se budou stále zvyšovat," okomentoval zápas trenér Josef Šneberger.