V 21. kole České ligy žáků U15 se odehrálo v pátek podvečer krajské derby mezi FC Viktorií Plzeň a fotbalovým klubem z Rokycan. O výsledku zápasu rozhodla situace z 18. minuty, kdy Rychnovský podnikl průnik do obrany soupeře, přihrál po zemi do vápna na Kulhánka, který přesným centrem našel Martina Suchého – 0:1. Rokycany zahrozily hlavně v poslední minutě prvního poločasu, když z trestného kopu trefily břevno plzeňské branky.

V 21. kole České ligy žáků U15 se odehrálo v pátek podvečer krajské derby mezi FC Viktorií Plzeň a fotbalovým klubem z Rokycan. O výsledku zápasu rozhodla situace z 18. minuty, kdy Rychnovský podnikl průnik do obrany soupeře, přihrál po zemi do vápna na Kulhánka, který přesným centrem našel Martina Suchého – 0:1. Rokycany zahrozily hlavně v poslední minutě prvního poločasu, když z trestného kopu trefily břevno plzeňské branky.

„Utkání mělo svoji kvalitu, která byla podpořena enormní bojovností kluků z Rokycan. My jsme hru kontrolovali, byli lepší v činnostech „na míči“ a zaslouženě, by tím nejtěsnějším rozdílem, vyhráli,“ shodli se trenéři Filip LinhartŠtěpán Havránek.