V dalším domácím zápase přivítali domácí Viktoriáni silný celek Sparty Praha. Domácí chtěli především odčinit úterní výpadek s Českými Budějovicemi. Naopak Sparta...

V dalším domácím zápase přivítali domácí Viktoriáni silný celek Sparty Praha. Domácí chtěli především odčinit úterní výpadek s Českými Budějovicemi. Naopak Sparta v minulém kole porazila vysoko právě celek z jihu Čech.

V první vážnější šanci se ocitl Kouba když získal míč před pokutovým územím, jeho střelu ale zblokovali hostující obránci na roh. V 6. minutě po standardní situaci hlavičkoval nad branku Štefl. Ve 12. minutě odcentroval z pravé strany Uhláky na hlavu Putze, který přestřelil Ciprovu branku. Ve 22. minutě po přihrávce od jednoho ze záložníků Sparty se dostal k míči Jurdík, ale zakončil vedle Ciprovi branky. Ve 39 minutě si narazil míč Putz s Jurdíkem, prvně jmenovaný ale branku Cipry netrefil.

Ve 45. minutě se dostal ke střele Ovčačík, ale zakončil příliš slabě. V 51. minutě posunul Beránek na Fránu, který zdánlivě ztracený míč vybojoval zpět, jeho přihrávka pod sebe našla pouze obránce Sparty, který srazil míč k Filingerovi, jeho střela šla nad Kulovaného branku.

kohout_jiri_trener_small.jpgV 53. minutě potáhl míč po levé straně Beránek, přihrál pod sebe na volného Koubu, který nezakončil přesně a před dotírajícím Chvojkou zachránil Kulovaný. V 68. minutě se po dlouhém autu dostal k hlavičce Jakubov, jeho slabý pokus Cipra chytil. V 70. minutě vybojoval míč Štípek pro Chvojku, který potáhl středem a zakončil levou nohou do připraveného Kulovaného. V 75. minutě zahrávali hosté standardní situaci ze strany, na kterou si nejlépe naskočil Putz a otevřel skóre 0:1. V 79. minutě šel míč od Chvojky k Ulčovi, který dal zpátky na Růžičku, jeho dlouhý míč našel přesně nabíhajícího Výtiska, ten si píchnul míč hlavou před brankařem Kulovaným a do prázdné branky vyrovnal na konečných 1:1.

„Dnes jsme odehráli dobré utkání, Sparta sice v prvním poločase lépe kombinovala, ve druhém jsme převzali iniciativu my. V závěru zápasu jsme zaspali při bránění standardní situace, ale ještě se nám podařilo vyrovnat a proto je remíza zasloužená pro obě družstva,“ chválil své svěřence trenér Jiří Kohout .