V utkání 21.kola I. dorostenecké ligy hostili dorostenci Viktorie Plzeň na hřišti v Luční ulici celek Sparty Praha. Viktoriáni, stejně jako na podzim, nedokázali najít na soupeře recept a prohráli.

V utkání 21.kola I. dorostenecké ligy hostili dorostenci Viktorie Plzeň na hřišti v Luční ulici celek Sparty Praha. Viktoriáni, stejně jako na podzim, nedokázali najít na soupeře recept a prohráli.

"Ve vyrovnaném prvním poločase jsme měli nejblíže ke gólu po šanci Hošálka, který obešel i brankáře, ale z prázdné branky mu vykopl míč hostující obránce. Také ve druhém poločase byl k vidění zajímavý zápas s vysokým nasazením na obou stranách. Sparta se dostala ve 45.min do vedení, když jsme ztratili míč ve středu hřiště a rychlý protiútok soupeř potrestal (0:1). V 50.min jsme srovnali. Po krásné přihrávce Rusňáka se prosadil Hošálek (1:1). Bohužel v 72.min jsme zbytečně faulovali v pokutovém území a Sparta penaltu bezpečně proměnila (1:2). Po vyrovnaném průběhu jsme na body tentokrát nedosáhli. Věříme, že se z našich chyb poučíme, že se nám podaří je odstranit a nebudou se v následujících utkáních opakovat," okomentoval zápas trenér Jiří Žilák.