Odměnou za koncentrovaný a aktivní vstup do zápasu nám byla již v první minutě branka, kterou po krásné kombinační akci Bečky, Hamerníka, Kováče a Sýkory vstřelil Kyndl (1:0). Aktivním pojetím jsme si vytvořili mírnou převahu. Oba týmy se snažily o kombinační hru a především v prvním poločase byl k vidění velice zajímavý zápas.

Odměnou za koncentrovaný a aktivní vstup do zápasu nám byla již v první minutě branka, kterou po krásné kombinační akci Bečky, Hamerníka, Kováče a Sýkory vstřelil Kyndl (1:0). Aktivním pojetím jsme si vytvořili mírnou převahu. Oba týmy se snažily o kombinační hru a především v prvním poločase byl k vidění velice zajímavý zápas.

Dukla dokázala po rychlé akci vyrovnat ve 38.min (1:1). Do přestávky se nám však podařilo utkání rozhodnout. Ve 42.min se po centru Končala krásně trefil Kyndl a ve 45.min se v pokutovém území dobře zorientoval Končal po centru Sýkory (3:1). Úvod druhého poločasu vyšel Sýkorovi. Po individuální akci se aktivní útočník prosadil krásnou střelou a zvýšil na 4:1. Druhý poločas přinesl několik nebezpečných situací na obou stranách, ale skóre se již
neměnilo. Na naší straně se do šance dostal Hvězda a v závěru Lukeš, ale ani jeden hráč nemířil přesně. K vysoké kvalitě utkání přispěly oba týmy pojetím hry. Věříme, že v naší věkové kategorii bude k vidění podobných utkání co nejvíce," komentoval zápas trenér Jiří Žilák.