V pátém kole 1. ligy staršího dorostu hráli domácí Viktoriáni zápas proti soupeři ze Slovácka. Úvod zápasu byl vyrovnaný, oba týmy se snažili kombinovat, ale bez výraznějších šancí. Ve 14. minutě se po zakončení Slovácka vyznamenal Brych.

V pátém kole 1. ligy staršího dorostu hráli domácí Viktoriáni zápas proti soupeři ze Slovácka. Úvod zápasu byl vyrovnaný, oba týmy se snažili kombinovat, ale bez výraznějších šancí. Ve 14. minutě se po zakončení Slovácka vyznamenal Brych.

V 17. minutě měl gól na hlavě po standardní situaci Bečka, ale hlavou míč netrefil. Ve 30. minutě se objevil na zadní tyči Vaňous, ale hlavou jen o kousek minul branku Slovácka. Ve 45. minutě vyvezl míč Chocholoušek až do pokutového území, našel volného Černého, který trefil ve vyložené příležitosti tyč Urbánkovy branky.

Ve druhém poločasu začali aktivněji domácí, v 59. minutě našel Bečka, Končala, který se uvolnil a odcentroval na Černého, na jeho pohotové zakončení byl Urbánek krátký 1:0. Hned vzápětí mohl Černý přidat další branku, ale v samostatném nájezdu trefil pouze brankaře. V 70. minutě se uvedl Šípek pohotovou střelou, ale brankař Urbánek byl na místě. V 73. minutě měli hosté možnost zahrávat pokutový kop po střetu Lukeše s hostujícím Trávníkem a Křivánek vyrovnal na 1:1. Slabou pětiminutovku si domácí vybrali v 78. minutě když se po standardní situaci trefil hlavou Pilka 1:2. V závěru domácí přitlačili svého soupeře na polovině, ale šance Bečky, Černého ani průnik Jariny už branku nepřinesli.

„Dnešní zápas jsme prohráli díky pětiminutovce, kdy jsme nechali soupeře vstřelit dvě branky. Slovácko se prezentovalo slušným výkonem, ale myslím, že jsme byli malinko lepším týmem a zápasu by spíše slušela remíza, bohužel jsme neproměnili některé velké šance,“ hodnotil zápas trenér Jiří Kohout.