Bod za bezbrankovou remízu vybojovali hráči juniorského týmu Viktorie Plzeň, kteří se v rámci 9. kola Juniorské ligy představili v pondělí odpoledne na hřišti Sigmy Olomouc.

Bod za bezbrankovou remízu vybojovali hráči juniorského týmu Viktorie Plzeň, kteří se v rámci 9. kola Juniorské ligy představili v pondělí odpoledne na hřišti Sigmy Olomouc.

Přestože skore zůstalo i po devadesáti minutách 0:0, měli přítomní diváci možnost shlédnout zajímavý souboj dvou týmů z horních pater tabulky.  „Hrál se nadprůměrný fotbal. Bylo to rychlé, důrazné utkání, kterému nechyběly ani pohledné fotbalové akce,“ popisoval zápas asistent trenéra Martin Lepeška.  Během první pětačtyřicetiminutovky zahrozili viktoriáni hned několikrát. Nejprve to byl Petráček, poté ve 35. minutě Dvořák, jehož lob brankář Reichl s námahou vytěsnil mimo tyče. Stejný hráč měl další příležitost o pět minut později, ale ani v tomto případě nebyl úspěšný.

Rovněž druhý poločas nabídl zajímavé momenty. Po dvou minutách hry jen o kousek minul levou tyč olomoucké branky Dvořák. V 70. minutě nebezpečně pálil z 25 metrů Černý, domácí gólman míč špičkami prstů stačil vyškrábnout. A když křižná střela Hoffmanna  v 78. minutě orazítkovala pouze tyč, zápas skončil bezbrankovou remízou. „Kluky dnes musím pochválit. Předvedli výborný týmový výkon,“ dodal Lepeška. V dalším kole zavítá do Luční ulice příští pondělí juniorka Vysočiny Jihlava.

SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň 0:0
Rozhodčí: Trávníček – Marek, Seidl