Puma Future v2All-in permice 2018/2019
Musíme dál pracovat, říká před Duklou Zdeněk Bečka
28.4.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Musíme dál pracovat, říká před Duklou Zdeněk Bečka

Hráči Viktorie Plzeň mají za sebou náročný týden, ve kterém se museli vzpamatovat z rány v podobě úmrtí bývalého spoluhráče Františka Rajtorala. V sobotu je čeká domácí utkání s Duklou Praha.

„Je to velice tragická zpráva pro nás všechny, kteří jsme Frantiska znali. Život bohužel přináší i podobné chvíle a my musíme přes to všechno dál pracovat tak, abychom i pro Frantu získali titul. Tréninkový plán jsme dodrželi tak, jak jsme ho měli naplánovaný. Věřím, že kluci budou v sobotu stoprocentně koncentrovaní na zápas. Jsou to profesionálové, fotbal je u nich na prvním místě,“ říká trenér Viktorie Zdeněk Bečka.

Dukla Praha v uplynulých čtyřech zápasech jednou zvítězila a jednou remizovala, na západě Čech bude jistě bojovat o vylepšení této bilance. „Dukla hraje v relativním klidu ve středu tabulky, kde je do pohárů i k sestupu daleko. Můžou být v tomto ohledu v pohodě. My ale uděláme všechno proto, aby pro nás zápas dopadl dobře. Musíme být důraznější v osobních soubojích, být lepší při práci s míčem a hlavně dát do hry srdce. To nám minule na Spartě chybělo,“ uvědomuje si Bečka.

Plzeňané se budou muset vypořádat s absencí Romana Hubníka, který v minulém ligovém kole uviděl čtvrtou žlutou kartu. „Je to pro nás určitá komplikace, neboť Roman je pilíř naší obrany. Máme Tomáše Hájka, který ho podle mého dokáže stoprocentně nahradit,“ přemýšlí hlavní muž plzeňské střídačky. 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál