Ve čtvrtém kole ČLŽ U14 se FC Viktoria Plzeň ukázala na Spartě Praha. Nutno podotknout, že se jednalo od samého začátku o zajímavé střetnutí.

Ve čtvrtém kole ČLŽ U14 se FC Viktoria Plzeň ukázala na Spartě Praha. Nutno podotknout, že se jednalo od samého začátku o zajímavé střetnutí.

V prvním poločase si hostující hráči vypracovali po hezkých fotbalových akcích čtyři brankové příležitosti, které ale nedokázali využít. Naopak Sparta po rychlém protiútoku středem hřiště a střele ze střední vzdálenosti šla do vedení.

Druhý poločas brankově lépe zvládla Plzeň. Ve 41. minutě po presinku a individuální akci Kulhánka srovnali hosté na 1:1. Tento stav vydržel pouze dvě minuty, když Viktoriáni po chybě v rozehrávce „darovali“ soupeři gól a ten šel opět do vedení. Plzeňané ale zbraně nesložili a byl to znovu Kulhánek, který srovnal na konečných 2:2.

„Celkově si myslíme, že utkání patřilo k nadprůměrným z obou stran. My jsme oproti minulým zápasům zlepšili organizaci hry směrem dozadu a tím jsme získávali lepší prostory  pro zakládání naší útočné fáze. Při větší efektivitě v pokutovém území soupeře jsme mohli vstřelit i více branek. Po konečné remíze se nevznášíme v oblacích (proč být spokojeni s bodem na Spartě?!?!).  Naopak víme, na čem je potřeba tvrdě pracovat,“ shodli se trenéři Filip LinhartŠtěpán Havránek.