All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Víte, že Viktoria ve Zlíně téměř deset let neprohrála?
17.3.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoria Plzeň bude už zítra bojovat o první jarní vítězství v HET lize na půdě Zlína. Jak známo, zlínský klub, který Plzeň na podzim porazila 2:1, nově trénuje Vlastimil Petržela, ale víte, že ...

Viktoria Plzeň prohrála ve Zlíně naposledy 4. října 2008. Zlín tehdy vyhrál 2:0.

V posledních 6 vzájemných utkání ve Zlíně se zrodily dvě remízy, dvě prohry a dvě výhry. Naposledy zde viktoriáni hráli bez branek.

Zlín i Plzeň čekají na své první jarní ligové výhry v tomto ročníku.

Zatímco Viktoria vstřelila v prvních poločasech v probíhajícím ligovém ročníku 22 branek, nejvíce celé v soutěži, Zlínští se v úvodní půli trefili jen osmkrát.

V počtu přihrávek jsou na tom oba nedělní soupeři dost podobně. Viktoriáni si jich předali 9113 (5. místo), Zlín 9029 (6. místo).

Proti Zlínu vyslali soupeři v této sezoně dohromady 257 střel (99 na branku), což je třetí největší počet ze všech ligových klubů.

Zlínští dostali v této sezoně již čtyři červené karty, Plzeňané ani jednu.

Zatímco Plzeň obdržela v ligovém ročníku nejméně gólů ze standardních situací (1), Zlín nejvíce (15).

Nejlepší střelec Zlína, čtyřgólový Ubong Ekpai, je jediným nigerijským hráčem v domácí nejvyšší soutěži.

V kádru zlínského klubu lze najít hráče celkem sedmi národností.